• emek@emekservis.com
  • 0 (216) 574 09 90- 0 (216) 573 21 78 - 86
  • 0 (532) 353 40 81
Klima Bakım & Temizliğinin Önemi

Klima bakımları insan sağlığı için önemlidir.Klimanın kullanıldığı alanlarda gözle görülmeyen tozlar,parteküller klima önünde bulunan filtrelerden geçerek,zamanla evaparatör / kondenser (iç ünite) üzerine yapışarak recine halini almaktadır. İç ünite drenaj tavasında uzun süre kaldığındada lajyoner hastalığı olarak bilinen bakterinin oluşması için en uygun zemini hazırlar.Bu hastalık yüksek ateş ile ölümcül sonuçlara neden olabilmektedir.Şayet peryodik bakımları yapılması durumunda bu durumun önüne geçilmekte ve cihazperformansı direkt etkilenmektedir.Hijyenik açıdan hem de cihazınızın ömrünün uzun olması açısından özel kimyasallar ilaçlar ile firmamızca yapılmaktadır. Düzenli bir şekilde yılda bir kere uygulandığı zaman cihazların arızalanmamasının önüne geçilmesi için yüksek tedbir alınmış olur.

Klima Onarım & Tamir

Emek Servis, İstanbul’un en iyi servislerinden biri olarak kişilere ve kurumlara hizmet sağlamaktadır. Klimanız arızalandığı taktirde Çağrı merkezimize kayıt oluşturduğunuz taktirde alanında uzman teknik ekibimiz ile arıza tespitinizi yaparak en kısa sürede sorunlarınızı eksiksiz bir şekilde çözüyoruz ve çalışır durumda teslim ediyoruz.

Klima Montaj & Söküm

Emek Servis, klimalarınızı kullanacağınız alana zarar vermeden montajını tamamlıyor. Tecrübeli ekibimiz, cihazınızın herhangi bir engelle karşılaşmayacağı noktaya montajını yapıyor. Bir süre kullanmayacağınız ya da başka bir yere taşıyacağınız klimalarınızı da çevreye zarar vermeden gazını toplayarak montaja hazır bir şekilde söküyoruz.

Klima Yedek Parça & Aksesuar

Klimada orijinallik en önemli konulardan biri. Bozulan cihazlarınız için gerekli olan orijinal yedek parçaları Emek Servis olarak bizlerden temin edebilirsiniz. Tamir için gerekli parçalara ek olarak kumanda, sprey ve diğer klima aksesuarlarının satışını da yapıyoruz. İstanbul’un Anadolu yakasında her semtine ulaşan servis ağı ile Emek Servis uzman desteğinden yararlanabilirsiniz.

cheap jordans|wholesale air max|wholesale jordans|wholesale jewelry