• emek@emekservis.com
  • 0 (216) 574 09 90- 0 (216) 573 21 78 - 86
  • 0 (532) 353 40 81
Kombi Onarım & Tamir

Emek Servis İstanbul Anadolu yakasının en iyi servislerinden biri olarak kişilere ve kurumlara en hızlı şekilde servis desteği sağlamaya devam ediyoruz. Ev ve iş yerlerinde bakım ve onarım imkanları ile müşteri memnuniyetini sağlıyoruz. Çağrı merkezimizi aradığınız taktirde size en yakın ekibi yönlendirerek arıza tespitinizi yaparak en kısa sürede sorunlarınızı eksiksiz bir şekilde çözüyoruz.

Kombi Bakımının Önemi

Cihazın ömrünü uzatmak, yüksek verimle çalışmasını sağlamak, yaşam konforunu artırmak için kombi bakımları periyodik olarak yaptırılmalıdır. Kombi bakımı yapıldığında cihazın ileriye yönelik arızasını engellemiş oluruz aynı zamanda evinizin daha iyi ısınması için kombinizin periyodik bakımları önemlidir.

Petek Bakımının Önemi

Petek temizliği, kalorifer aracılığı ile ısınan alanlarda ciddi oranlarda ısı tasarrufu sağlamaktadır. Bu nedenle her yıl yaptırılması gereken bu işlemin, ertelenmesi ısınma problemlerinin yaşanmasına yol açabileceği gibi, enerji sarfiyatına da neden olabilmektedir. Isınma ile ilgili sorunlar genellikle ilk etapta kombiden kaynaklanan problemler olarak düşünülmektedir. Ancak kalorifer sisteminin yer aldığı alanlardaki ısınma sorunlarının temel nedeni, petek temizleme işleminin yapılmamış olması ya da geciktirilmiş olmasıdır. Petek bakımı yapıldığında ısının artığını ve enerji tasaruffu meydana gelmektedir.

cheap jordans|wholesale air max|wholesale jordans|wholesale jewelry