• emek@emekservis.com
  • 0 (216) 574 09 90- 0 (216) 573 21 78 - 86
  • 0 (532) 353 40 81

Arçelik Beykoz Servisi

Türkiye’de bir çok evde ve iş yerinde beyaz eşya ürünleri bulunmaktadır. Ülkemizde yılda ortalama 500 bin beyaz eşya ise arıza ve bakım sebebiyle beyaz eşya servislerine yönlendirilmektedir. Firmamızı diğer servislerden ayıran en büyük özellik ise konusunda uzman teknik ekibimizin yanında konusunda uzman ve müşteri odaklı çalışan size arıza hakkında ücretsiz bilgi paylaşımı yapan çağrı merkezimizin olmasıdır. Anadolu ve Avrupa yakasının her ilçesine her mahallesine servis vermekteyiz. Tam donanımlı gezici acil beyaz eşya servisi ekibimiz olası arızalara %80 oranında gün içinde müdahale etmektedir.
Beyaz eşyanız için servis almak yada beyaz eşyanıza bakım yaptırmak mı istiyorsunuz? Sadece iletişim formumuzu doldurmanız yada çağrı merkezimizi aramanız yeterli.

Beyaz eşya servisi olarak, başta Arçelik, Beko, Siemens, Vestel, Regal, Ariston, Profilo, Bosch olmak üzere tüm beyaz eşya markalarına servis vermektedir. Bakım veya arıza esnasında parça değişimi gerekli olduğu taktirde beyaz eşyanızın orjinal parçası en uygun fiyatlar ile değiştirilmekte olup, değişen parça için 1 yıl garanti vermekteyiz.
Beyaz eşya servisimizde; kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. En uygun fiyat garantisi ile beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü olabilmesi ve daha randımanlı kullanabilmeniz için bakım yaptırmanızı öneririz.

cheap jordans|wholesale air max|wholesale jordans|wholesale jewelry